dinsdag 23 oktober 2007

De nieuwe Škoda Fabia Combi

Voor mensen die een compacte auto zoeken en toch veel ruimte nodig hebben, introduceert Škoda de nieuwe Fabia Combi. Deze carrosserievariant wordt naast de hatchback in het programma opgenomen, en zal de huidige Fabia Combi aflossen. Škoda heeft inmiddels wereldwijd meer dan 630.000 stuks van de huidige generatie Fabia Combi verkocht. Dit model wordt nog tot het eind van dit jaar geproduceerd.

Vergeleken met de huidige Fabia Combi is de nieuwe Fabia Combi in alle opzichten een stukje groter geworden. De afmetingen van de Combi (lengte 4.239 mm, breedte 1.642 mm, hoogte 1.498 mm) vormen een solide basis voor het ruime interieur van de auto. Een belangrijk aandachtspunt betreft de kofferbak. De inhoud hiervan groeide met maar liefst 54 liter naar een indrukwekkende 480 liter. Hoewel de huidige Fabia Combi met neergeklapte achterbank al bekend is om z'n niet bepaald krappe bagageruimte, doet zijn opvolger daar met maar liefst 1.460 liter een schep van nog eens 235 liter bovenop.

Op motorengebied is er keuze uit zes varianten: drie benzinemotoren en drie diesels. Als benzinemotoren komen er de 1.2 12V met 51 kW / 70 pk, een 1.4 16V met 63 kW / 86 pk en een 1.6 16V met 77 kW / 105 pk, welke ook leverbaar is met een 6-traps tiptronic. Als diesels komen er een 1.4 TDI met 51 kW / 70 pk, een 1.4 TDI met 59 kW / 80 pk en een 1.9 TDI met 77 kW / 105 pk. De twee sterkste diesels zijn optioneel af-fabriek leverbaar met een roetfilter.

Naast het nieuwe, frisse design waarin de lijn van de nieuwe Fabia Hatchback duidelijk herkenbaar is, biedt de auto veel comfort en gebruiksgemak. Zo heeft de auto veel ruimte voor de achterpassagiers, een zeer ruime kofferbak en zeer veel opbergmogelijkheden. De afdekking van de kofferbak is afgeleid van die van de Škoda Octavia Combi.

De nieuwe Škoda Fabia Combi wordt in het voorjaar van 2008 in onze showroom verwacht. Vóór die tijd zullen we u uiteraard graag op de hoogte houden van de nieuwste ontwikkelingen. Uiteraard bent u altijd te allen tijde hartelijk welkom in onze Škoda-showrooms in Enschede en Oldenzaal.

Interesse?

Occasions Alle occasions

Volkswagen Passat

1.9 Tdi Drf 105pk Comfortline/ Pioneer NAVI

€ 12.900,-

Skoda Superb

1.4TSI 125PK Greentech Active Business

€ 26.010,-

Audi Alle acties

Sportief, compleet en voordelig, de Audi A3 Pro Line S uitvoering

A3 Pro Line S

€ 8.155,- voordeel

Actie!

Sportief, compleet en voordelig, de Audi A3 Pro Line S uitvoering

Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief

08/05/2012Volkswagen bouwt Amarok in HannoverLees verder
08/05/2012Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-FrancorchampsLees verder
04/05/2012Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen!Lees verder
03/05/2012Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3!Lees verder
25/04/2012`Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieprojectLees verder
25/04/2012SEAT start markt-offensief in ChinaLees verder
24/04/2012SEAT Ibiza Cupra Concept - nieuwe lichting van een icoonLees verder
24/04/2012Audi neemt motorfietsenfabrikant Ducati overLees verder
24/04/2012Deelnemers Alpe d HuZes steunen goed doel door SKODA te rijdenLees verder
24/04/2012Volkswagen E-Bugster Speedster: wereldpremiere in PekingLees verder