dinsdag 23 oktober 2007

De nieuwe Volkswagen Caddy Combi Maxi

Op de IAA in Frankfurt beleefde de Volkswagen Caddy Combi Maxi zijn wereldpremière. Hij heeft drie zitrijen en biedt volop ruimte aan zeven personen. Zelfs met alle zitplaatsen in gebruik, is nog een riante bagageruimte beschikbaar. Door de twee achterste zitrijen te verwijderen of neer te klappen, ontstaat een bagageruimte van maximaal 4.200 liter.

De Caddy Combi Maxi is gebaseerd op de succesvolle Caddy Combi. Hij dankt zijn extra interieurruimte voornamelijk aan de royalere maatvoering. De Caddy Combi Maxi is 4,88 meter lang (Caddy Combi 4,41 meter) en heeft een wielbasis van maar liefst 3 meter op de centimeter nauwkeurig (Caddy Combi 2,68 meter). Daardoor hebben maximaal zeven personen (twee voorin, drie op de tweede zitrij en twee op de achterste zitrij) alle ruimte. Dankzij de grote schuifdeur is de instap naar de tweede en derde zitrij optimaal.

Zelfs met drie zitrijen in gebruik biedt de Caddy Combi Maxi nog een bagageruimte van 380 liter. Dat is eenvoudig uit te breiden tot 1.350 liter door de derde zitrij te verwijderen. Door vervolgens de tweede zitrij neer te klappen, ontstaat een bagageruimte met een laadvloerlengte van 2,25 meter en een inhoud van maar liefst 4.200 liter. Het laadvermogen bedraagt daarbij 800 kg en bovendien kan de Caddy Combi Maxi een geremde aanhanger van maximaal 1.500 kilo trekken.

De Caddy Combi Maxi is leverbaar als Trendline, Comfortline en twee scherp geprijsde Optive-modellen: de Optive en de Optive Comfort. Het klantvoordeel op deze Optive-modellen kan oplopen tot € 1.595,-. De basis is de Trendline, die standaard twee airbags, ABS en een boordcomputer bezit. De meest verkochte uitvoering zal de Optive Comfort worden. Deze uitvoering biedt voor een meerprijs van slechts € 3.750,- ten opzichte van de Trendline een tweede schuifdeur, bumpers, spiegels en stootlijsten in carrosseriekleur, extra derde zitrij (totaal zeven zitplaatsen), radio / CD-speler met zes luidsprekers, mistlampen en Climatic airconditioning. De Optive Comfort biedt een klantenvoordeel van € 2.785,-.

De Caddy Combi Maxi is leverbaar met keus uit drie motoren. Het gamma begint met een 75 kW / 102 pk sterke 1.6 benzinemotor. Vervolgens is er keuze uit twee TDI-motoren. De 1.9 TDI levert een vermogen van 77 kW / 105 pk. De 2.0 TDI met een vermogen van 103 kW / 140 pk is de topmotorisering voor het nieuwe model. Beide TDI-modellen zijn standaard uitgerust met een dieselroetfilter (DRF). De 1.9 TDI is optioneel leverbaar met de automatische DSG-versnellingsbak met dubbele koppeling.

Vanaf vrijdag 26 oktober is de Caddy Combi Maxi te bestellen. Vanaf medio december staat de nieuwe ruime gezinsauto bij Huiskes-Kokkeler in de showroom. Wij nodigen u dan ook van harte uit om de nieuwe Caddy Combi Maxi te zijner tijd te komen bekijken in één van onze showrooms!

Interesse?

Occasions Alle occasions

Volkswagen Transporter

2.0 TDI 180PK DSG DC EDITION PAKKET!!!

€ 33.195,-

Skoda Fabia

1.2 12v 70pk Ambition/ N.A.P. Aantoonbaar

€ 11.900,-

Audi Alle acties

Sportief, compleet en voordelig, de Audi A3 Pro Line S uitvoering

A3 Pro Line S

€ 8.155,- voordeel

Actie!

Sportief, compleet en voordelig, de Audi A3 Pro Line S uitvoering

Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief

08/05/2012Volkswagen bouwt Amarok in HannoverLees verder
08/05/2012Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-FrancorchampsLees verder
04/05/2012Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen!Lees verder
03/05/2012Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3!Lees verder
25/04/2012`Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieprojectLees verder
25/04/2012SEAT start markt-offensief in ChinaLees verder
24/04/2012SEAT Ibiza Cupra Concept - nieuwe lichting van een icoonLees verder
24/04/2012Audi neemt motorfietsenfabrikant Ducati overLees verder
24/04/2012Deelnemers Alpe d HuZes steunen goed doel door SKODA te rijdenLees verder
24/04/2012Volkswagen E-Bugster Speedster: wereldpremiere in PekingLees verder