donderdag 11 november 2010

Skoda Fabia Greenline op zeer korte termijn leverbaar!

De Skoda Fabia Greenline is bij Huiskes-Kokkeler Autogroep op zeer korte termijn leverbaar!! Deze auto heeft voor u veel voordelen, namelijk:

  • De enige Combi met 14% bijtelling
  • Ruimste auto met 14% bijtelling
  • Geen wegenbelasting en BPM
  • Zeer laag verbruik: 1 op 29,5
  • Complete standaard uitrusting

Met de nieuwe Fabia Combi Greenline introduceert Škoda de enige Combi met slechts 14% bijtelling en daarmee ook meteen de ruimste auto in deze klasse. Maar ook voor de particuliere rijder is het een zeer interessante auto, omdat hij door zijn zuinige en schone dieselmotor is vrijgesteld van wegenbelasting en BPM. Hierdoor is deze innovatieve auto al vanaf 0 kilometer per jaar voordeliger dan een vergelijkbare auto met benzinemotor.

Door de gefacelifte Fabia Combi Greenline te voorzien van de nieuwe 1.2 TDI common-rail diesel heeft Škoda een unieke auto gecreëerd. De motor levert een vermogen van 55 kW (75 pk), maar waar het natuurlijk om gaat is zijn extreem lage verbruik van 3,4 l/100 km. Dit komt overeen met een CO 2-uitstoot van slechts 89 gram per kilometer en daarmee komt de Fabia Combi Greenline in aanmerking voor maximaal fiscaal voordeel. Zo kan de zakelijke rijder nu ook kiezen voor de enige Combi met slechts 14% bijtelling.

Geen omslagpunt
Deze gunstige prijs is bijna helemaal te danken aan het ontbreken van BPM. Geen BPM betekent immers een goedkopere auto en goedkopere opties. Dit voordeel geldt eveneens voor de particuliere koper, die tevens profiteert van de vrijstelling van motorrijtuigenbelasting. In dit geval een besparing van ongeveer € 900,- op jaarbasis. En omdat de Greenline genoegen neemt met de goedkopere dieselbrandstof, zonder dat daar het hoge dieseltarief voor de motorrijtuigenbelasting tegenover staat, ligt het omslagpunt tussen benzine en diesel in dit geval op 0 kilometer.

Forse brandstofbesparing
Omdat diesel ook nog eens goedkoper is dan benzine betekent dit in combinatie met zijn lage gemiddelde verbruik van 1 op 29,5 dus een forse verlaging van de brandstofkosten. Bijkomend voordeel is dat de Fabia Combi Greenline 1.320 kilometer op één tank haalt, waardoor er bij een jaarkilometrage van 10.000 slechts acht keer per jaar getankt hoeft te worden. Met andere woorden: dit is een auto met een dieselmotor die ongeacht het aantal kilometers per jaar goedkoper is in het gebruik dan een vergelijkbare auto met benzinemotor.

De ruimste en meest complete 14% auto
En nu we het toch over de concurrentie hebben: met een maximale bagageruimte van 1.485 liter met neergeklapte achterbank (40:60), is de Fabia Combi Greenline de ruimste auto in zijn klasse en in de 14%-categorie. Hier komt de ‘groenste’ Škoda auto’s tegen als de Citroën C1, Toyota Prius en Honda Insight. Maar het is ook meteen de meest complete auto in dit segment. Zijn rijke uitrusting omvat ondermeer 15-inch lichtmetalen velgen, mistlampen vóór, airconditioning, ESP, cruise control en een radio/cd-speler met acht speakers en mp3-functionaliteit.

Greenline technologie
De Fabia Combi Greenline dankt zijn extreem zuinige karakter aan de meest uitgebreide toepassing van brandstofbesparende technieken die bijdragen aan een zo laag mogelijk verbruik. De Fabia Combi Greenline is bijvoorbeeld voorzien van een start/stop systeem, een ‘intelligente’ dynamo die remenergie omzet in elektriciteit, banden met een lage rolweerstand, aangepaste overbrengingsverhoudingen van de versnellingsbak en een speciaal op zuinigheid afgestemd motormanagement.

Interesse?

Occasions Alle occasions

Skoda Fabia

1.2 Tdi 75pk Greenline Wegenbelastingvrij! 14% Bijtelling!

€ 13.700,-

Skoda Fabia

1.2 Tdi 75pk Greenline

€ 13.700,-

Skoda Alle acties

De veelzijdige Skoda Roomster Tour: compleet uitgerust, concurrerend geprijsd

Roomster Tour

Nu € 2.150 voordeel

Actie!

De veelzijdige Skoda Roomster Tour: compleet uitgerust, concurrerend geprijsd

Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief

16/05/2012Aangepaste openingstijden vrijdag 18 meiLees verder
11/05/2012Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012Lees verder
11/05/2012SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper!Lees verder
10/05/2012Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruikLees verder
08/05/2012Volkswagen bouwt Amarok in HannoverLees verder
08/05/2012Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-FrancorchampsLees verder
04/05/2012Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen!Lees verder
03/05/2012Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3!Lees verder
25/04/2012`Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieprojectLees verder
25/04/2012SEAT start markt-offensief in ChinaLees verder