Meer rijplezier, minder verbruik: de nieuwe 7-traps DSG-versnellingsbak
In 2003 ontketende Volkswagen een ware revolutie op het gebied van versnellingsbakken. In dat jaar introduceerde Volkswagen de D(irect) S(hift) G(earbox). Dankzij de dubbele koppeling van de DSG-versnellingsbak kan razendsnel van de ene naar de andere versnelling geschakeld worden. Dat brengt alleen maar voordelen met zich mee: sneller schakelen, betere prestaties, meer rijplezier én een lager brandstofverbruik.
De DSG is sinds de introductie in 2003 met open armen ontvangen, en oogst nog altijd veel lovende kritieken in diverse vooraanstaande autotests. De versnellingsbak heeft zelfs al diverse innovatieprijzen in de wacht weten te slepen. Ook het publiek is overtuigd van de kwaliteiten van de DSG. Inmiddels rijden op de vaderlandse wegen meer dan 10.000 Volkswagens rond die voorzien zijn van deze innovatieve versnellingsbak.
Omdat voor Volkswagen het beste altijd beter kan, hebben de heren technici de afgelopen tijd niet stilgezeten. Dit heeft geleid tot de ontwikkeling van de vernieuwde 7-traps DSG, die de voordelen van de traditionele DSG nóg beter tot hun recht laat komen. Zo zijn de prestaties en het rijplezier niet alleen verhoogd, maar is ook het verbruik met 0,7 l / 100 km gereduceerd. Ook is gewichtsbesparend materiaal gebruikt, en is het energieverlies rondom het aangrijpmoment aanmerkelijk teruggedrongen. Bovendien is Hill Assist standaard voor de DSG. Dit systeem houdt na het loslaten van de voetrem de remdruk een moment vast, wat voorkomt dat de auto onbedoeld naar beneden rolt.
De vernieuwde DSG-versnellingsbak is per direct leverbaar op de Golf, Golf Plus, Golf Variant, CrossGolf en de Jetta, in combinatie met de 1.4 TSI (122 pk) of de 1.9 TDI (105 pk), met een meerprijs vanaf € 2.500,-.
Bent u nog niet overtuigd, of bent u juist benieuwd naar de voordelen van de DSG in de praktijk? Laat uzelf dan verrassen door middel van een proefrit, en ervaar de eindeloze voordelen van de DSG! Wij zijn u graag van dienst, en nodigen u van harte uit in één van onze showrooms.
Graag tot ziens!
Interesse?
Audi Alle acties
Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief
| 16/05/2012 | Aangepaste openingstijden vrijdag 18 mei | Lees verder |
| 11/05/2012 | Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012 | Lees verder |
| 11/05/2012 | SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper! | Lees verder |
| 10/05/2012 | Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruik | Lees verder |
| 08/05/2012 | Volkswagen bouwt Amarok in Hannover | Lees verder |
| 08/05/2012 | Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-Francorchamps | Lees verder |
| 04/05/2012 | Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen! | Lees verder |
| 03/05/2012 | Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3! | Lees verder |
| 25/04/2012 | `Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieproject | Lees verder |
| 25/04/2012 | SEAT start markt-offensief in China | Lees verder |
