dinsdag 12 oktober 2010

Audi trapt het wintersportseizoen af

Audi trapt het nieuwe wintersportseizoen dit weekeinde af door als sponsor van de FIS Snowboard World Cup te fungeren. Tijdens dit internationale evenement wordt tevens de verbintenis met de Nederlandse Ski Vereniging geformaliseerd. De verbondenheid met de winter(sport) van Audi wordt bovendien onderstreept door het feit dat Olympisch snowboardkampioene Nicolien Sauerbreij gebruik maakt van een Audi A4 Avant met quattro aandrijving. Ook internationaal is Audi al jaren lang nauw betrokken bij diverse takken van wintersport.

Het wintersportseizoen 2010-2011 start dit weekeinde met de FIS Snowboard World Cup in het Limburgse Landgraaf. Audi is hoofdsponsor en dat komt onder meer tot uiting in de 'poortjes' die stuk voor stuk worden gesierd met het Audi-logo. Tijdens deze World Cup komt Olympisch snowboardkampioene Nicolien Sauerbreij namens Nederland in actie. Sauerbreij rijdt een A4 Avant met quattro aandrijving en dat is een perfecte, sportieve metgezel om mee naar veelal hooggelegen trainingslocaties te rijden. Sauerbreij: "quattro vierwielaandrijving is helemaal geweldig, ik hoef nergens aan te denken. Als de auto van achter zwaarder beladen is en daar meer aandrijving nodig heeft, doet hij dat automatisch. Ook als het sneeuwt - en zelfs tijdens zware sneeuwbuien - heeft hij nergens last van. Met deze auto hoef ik het weerbericht niet meer in de gaten te houden."

Audi partner van de Nederlandse Ski Vereniging
Tijdens de FIS Snowboard World Cup in Landgraaf wordt het partnership van Audi en de Nederlandse Ski Vereniging geformaliseerd. Deze tweejarige overeenkomst is al deze zomer in gegaan en omvat samenwerking op diverse fronten. Zo richt Audi zich met het partnerschip naast topsport ook nadrukkelijk op de breedtesport. Dit gebeurt door in het Audi Magazine veel aandacht te besteden aan wintersport, maar ook door Audi-rijders tegen extra aantrekkelijke voorwaarden lid te laten worden van de Nederlandse Ski Vereniging. Audi en de Nederlandse Ski Vereniging slaan bovendien de handen in een op het gebied van de gehandicapten sport. De Johan Cruyff Foundation is samen met de Nederlandse Ski Vereniging een programma gestart dat tot doel heeft de paralympische wintersport naar een hoger plan te tillen. Audi ondersteunt dit initiatief dat plaatsvindt onder de noemer van Fun tot FUNdament door het ter beschikking stellen van auto's en sponsorbedragen.

Een lange en sportieve traditie
Audi en wintersport hebben veel met elkaar gemeen. Ten eerste is quattro-aandrijving dé manier om veilig en vlot naar zelfs de hoogst gelegen pistes te komen. Bovendien dragen progressieve technieken ook in de diverse wintersport-disciplines bij aan het leveren van topprestaties - ook onder moeilijke omstandigheden. Audi en wintersport hebben dus belangrijke raakvlakken als het gaat om fascinatie, techniek én dynamiek. Audi is dan ook al decennialang partner van diverse skiteams en van de internationale skifederatie FIS. Bovendien is Audi naamgever van de Audi FIS Ski World Cup en daarbij hoofdsponsor van onder andere de fameuze Hahnenkamm-afdaling.

Interesse?

Occasions Alle occasions

Volkswagen Caddy

1.6 TDI 75PK GO COMFORTPAKKET!!!

€ 12.995,-

Volkswagen Multivan

2.0 TDI 140 PK KWB Comfortline RNS 510 Climatronic Lease prijs!

€ 399,-

Volkswagen Alle acties

Volkswagen Golf Trend Edition

Golf Trend Edition

Nu € 4.200 voordeel!

Actie!

Volkswagen Golf Trend Edition

Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief

16/05/2012Aangepaste openingstijden vrijdag 18 meiLees verder
11/05/2012Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012Lees verder
11/05/2012SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper!Lees verder
10/05/2012Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruikLees verder
08/05/2012Volkswagen bouwt Amarok in HannoverLees verder
08/05/2012Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-FrancorchampsLees verder
04/05/2012Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen!Lees verder
03/05/2012Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3!Lees verder
25/04/2012`Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieprojectLees verder
25/04/2012SEAT start markt-offensief in ChinaLees verder