Audi Club International Nederland te gast bij Audi van Beynum in Moordrecht
De Nederlandse afdeling van de Audi Club International is op zaterdag 2 april aanstaande te gast bij Audi van Beynum in Moordrecht. De bijeenkomst biedt clubleden de gelegenheid ervaringen uit te wisselen én actief aan de slag te gaan met hun (semi)klassieke Audi-, NSU- en DKW-modellen. Op 8 en 9 april viert Audi van Beynum de opening van het hypermoderne nieuwe pand. Bij die gelegenheid viert de nieuwe Audi A6 zijn nationale première.
Op de bijeenkomst van de Audi Club International Nederland (www.aci-nl.nl) wordt een groot aantal bijzondere Audi-, NSU- en DKW-modellen verwacht. Eén van de topstukken is een DKW F12 Cabriolet uit de jaren ’60 van de vorige eeuw. Ter gelegenheid van de bijeenkomst stelt Audi van Beynum de werkplaats beschikbaar voor de trotse bezitters van de (semi)klassieke modellen. Onder begeleiding van professionele technici kunnen de eigenaren van de auto’s dan zelf sleutelen aan hun pronkstukken. Deze ‘sleuteldag’ is ook gratis toegankelijk voor degenen die graag een unieke verzameling auto’s van de merken Audi, DKW en NSU willen zien.
Open huis: nieuw pand én Audi A6
Op vrijdag 8 en zaterdag 9 april verzorgt Audi van Beynum Open Dagen ter ere van de opening van de compleet nieuwe en hypermoderne Audi Terminal op het bedrijventerrein Gouwe Park in Moordrecht. Het nieuwe pand is een architectonisch hoogstandje, ruim van opzet en zowel de showroom als de werkplaats is ingericht volgens de laatste inzichten. De unieke loungebar is bijvoorbeeld een echte blikvanger. De Open Dagen bij Audi van Beynum krijgen extra glans door de aanwezigheid van een bijzondere ‘special guest’: de compleet nieuwe Audi A6 viert hier zijn Nederlandse première. De nieuwe Audi A6 is efficiënter, comfortabeler en veiliger dan ooit. Zijn progressieve design komt in het fraaie decor van de nieuwe Audi Terminal van Audi van Beynum bovendien perfect tot zijn recht.
Interesse?
Volkswagen Alle acties
Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief
| 16/05/2012 | Aangepaste openingstijden vrijdag 18 mei | Lees verder |
| 11/05/2012 | Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012 | Lees verder |
| 11/05/2012 | SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper! | Lees verder |
| 10/05/2012 | Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruik | Lees verder |
| 08/05/2012 | Volkswagen bouwt Amarok in Hannover | Lees verder |
| 08/05/2012 | Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-Francorchamps | Lees verder |
| 04/05/2012 | Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen! | Lees verder |
| 03/05/2012 | Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3! | Lees verder |
| 25/04/2012 | `Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieproject | Lees verder |
| 25/04/2012 | SEAT start markt-offensief in China | Lees verder |
