donderdag 9 juni 2011

SEATs Next DJ nadert ontknoping. De finalisten zijn bekend

De jury is er uit, de twee finalisten van SEAT’s Next DJ zijn bekend! Uit de laatste negen kandidaten van SEAT’s zoektocht naar nieuw DJ-talent zijn DJ Renvo (Joey Janssen) en DJ DiVasco (Han van de Veerdonk) na een strenge selectieprocedure verkozen om met elkaar de eindstrijd aan te gaan om de titel SEAT’s Next DJ. Deze week gaat de finaleopdracht voor de twee van start, waarna ’s werelds nummer 1 DJ Armin van Buuren zelf op 14 juli aanstaande de winnaar van SEAT’s Next DJ bekend zal maken.

De jury van SEAT’s Next DJ, bestaande uit Dennis Ruyer (DJ bij Radio 538), Edwin van Dalen (popjournalist bij Metro), Norbert de Bot (eigenaar van Pioneer DJ School) en Ruben de Ronde (Manager bij Armada Music), had er een zware taak aan om uit de acht nog resterende kandidaten plus de Metro wildcard winnaar de twee uiteindelijke finalisten te selecteren. Daarbij werden de deelnemers beoordeeld op de originaliteit van hun oorspronkelijke inzending, de guestmix die ze de afgelopen weken hebben gemaakt voor het populaire Amerikaanse radiostation Sirius XM, het aantal stemmen dat het publiek op de website www.seatsnextdj.nl op de DJ’s in spé uitbracht én op de performance en uitstraling van de kandidaten. Op basis van deze criteria ontvingen alle deelnemers een uitgebreid juryrapport en kwam de jury tot de twee finalisten van SEAT’s Next DJ: DJ Renvo en DJ DiVasco.

Finaleopdracht op weg naar titel SEAT’s Next DJ
De komende weken gaat het er voor de twee finalisten van SEAT’s Next DJ om spannen. Samen met Armada Music, het platenlabel van onder andere Armin van Buuren, gaan DJ Renvo en DJ DiVasco beiden een single opnemen die half juni wordt gelanceerd. Met die single en de speciaal geprepareerde SEAT’s Next DJ auto gaan de twee finalisten de komende weken op tournee door Nederland om zoveel mogelijk fans te mobiliseren voor hun finaleoptreden op 14 juli aanstaande. Niemand minder dan ’s wereld nummer 1 DJ Armin van Buuren zal die dag de winnaar van SEAT’s Next DJ 2011 bekendmaken.

Juryrapport DJ Renvo
“De jury is van mening dat Renvo een goede uitstraling heeft en serieus is in wat hij wil bereiken. Mocht op ASOT500 in Den Bosch draaien waar hij een goede set draaide. De jury vond dat hij goed zichzelf blijft, ook op het podium. Dat Renvo al zelf produceert is zeker een pluspunt. Ook bij de coachingsessie was hij heel actief. Renvo springt er uit als het om promotie gaat. Hij heeft filmpjes ingezet en het ‘dag in de studio met…’ idee is erg leuk gedaan. Zijn radiomix had aansprekende tracks, al zaten er wel wat te veel hoogtepunten in. Platenkeuze goed, het is duidelijk dat Renvo niet in hokjes denkt. Zijn Engels kan wel wat verbeterd worden. Leerpunt van de jury: Kijk hoe je kan werken aan het opbouwen van een nog betere set.”

Juryrapport DJ DiVasco
“De jury ziet dat DJ DiVasco heel leergierig en enthousiast is. Ook hij mocht reeds op ASOT500 in Den Bosch staan. De jury vond dat hij daar een goede podiumpresentatie had. Goede promotie gedaan, poster met QR-code was erg leuk. Hij heeft een goede DJ-naam en website en is een van de weinige kandidaten die ook soundcloud ingezet hebben. Zijn radiomix was een van de beste mixen. Goede platenkeuze, sound is lekker. Hij praat wel wat veel. De jury denkt dat hij op deze jonge leeftijd al ver kan gaan komen.”

Interesse?

Occasions Alle occasions

Audi A6

AVANT *NIEUW* 2.0 TDI 177 PK AUT - BUSINESS EDITION

€ 51.900,-

Volkswagen up!

take up! 1.0i 60pk

€ 8.206,-

Skoda Alle acties

De Skoda Octavia Tour Businessline: nu extra compleet en met 3.250 euro voordeel

Octavia Tour Businessline

Nu € 3.250 voordeel

Actie!

De Skoda Octavia Tour Businessline: nu extra compleet en met 3.250 euro voordeel

Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief

16/05/2012Aangepaste openingstijden vrijdag 18 meiLees verder
11/05/2012Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012Lees verder
11/05/2012SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper!Lees verder
10/05/2012Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruikLees verder
08/05/2012Volkswagen bouwt Amarok in HannoverLees verder
08/05/2012Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-FrancorchampsLees verder
04/05/2012Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen!Lees verder
03/05/2012Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3!Lees verder
25/04/2012`Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieprojectLees verder
25/04/2012SEAT start markt-offensief in ChinaLees verder