vrijdag 17 juni 2011

Volkswagen Easy Open wint AutoWeek Innovatieprijs

  • Volkswagen Easy Open

Volkswagen Easy Open is bij de AutoWeek Innovatieprijzen onderscheiden met de eerste plaats in de categorie Comfort / Gebruiksgemak. Easy Open maakt het mogelijk de achterklep te openen door middel van een gerichte voetbeweging onder de achterzijde van de auto. Easy Open is onderdeel van de optie Keyless Acces en vanaf komend najaar leverbaar voor de Passat en de Passat Variant. Binnenkort is het ook beschikbaar voor de Touareg.

Easy Open is een handige functie die is geïntegreerd in het Keyless Access-systeem (sluiten en starten zonder sleutel) van de Passat en de Passat Variant. Een schoppende beweging onder de achterbumper van de auto, die wordt opgepikt door een speciale sensor, volstaat om de achterklep volledig automatisch te laten openen. Uiteraard ‘reageert’ de achterklep alleen als de bij de auto behorende sleutel ook wordt herkend. Easy Open is vooral handig op de momenten dat de bestuurder met de handen vol (boodschappen) achter de auto staat.

Comfort en gebruiksgemak
Easy Open kreeg de AutoWeek Innovatieprijs in de categorie Comfort / Gebruiksgemak. De AutoWeek-jury lette daarbij vooral op praktische dingen die het leven van de automobilist kunnen veraangenamen. In de Autoweek-competitie bleek Easy Open dit jaar de meest innovatieve vinding te zijn. En dat leidde tot lof van de grootse automotive-titel van het land: “Een winnaar moet vernieuwend én goed zijn om te kunnen winnen. Ga er maar aan staan als fabrikant: elke keer weer vernieuwen en vooral ook verbeteren.”

De AutoWeek Innovatieprijzen werden dit jaar voor de vijfde keer uitgereikt. Auto’s die tussen mei 2010 en mei 2011 werden geïntroduceerd, konden met hun innovaties meedingen naar de hoogste eer.

Interesse?

Occasions Alle occasions

Volkswagen Passat

2.0 Tdi 140pk Highline Leder NAVI ECC

€ 11.400,-

Volkswagen Passat

Variant 2.0 Tdi 140pk Comfortline Business pakket ECC NAVI

€ 10.900,-

Skoda Alle acties

De Skoda Octavia Combi Comfort Businessline: nu extra compleet en met 3.250 euro voordeel

Octavia Combi Comfort Businessline

Nu € 3.250 voordeel

Actie!

De Skoda Octavia Combi Comfort Businessline: nu extra compleet en met 3.250 euro voordeel

Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief

16/05/2012Aangepaste openingstijden vrijdag 18 meiLees verder
11/05/2012Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012Lees verder
11/05/2012SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper!Lees verder
10/05/2012Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruikLees verder
08/05/2012Volkswagen bouwt Amarok in HannoverLees verder
08/05/2012Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-FrancorchampsLees verder
04/05/2012Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen!Lees verder
03/05/2012Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3!Lees verder
25/04/2012`Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieprojectLees verder
25/04/2012SEAT start markt-offensief in ChinaLees verder