donderdag 7 juli 2011

Volkswagen LinkedUit.nl trekt aandacht tot in Verenigde Staten

De winnaar van de door Volkswagen Nederland bedachte ‘LinkedIn-battle’ LinkedUit heeft vandaag zijn hoofdprijs in ontvangst genomen: een gloednieuwe Volkswagen Passat ter waarde van 38.000 euro. Winnaar Victor Koopman was uiteraard erg verguld met zijn overwinning op het zeer succesvolle www.LinkedUit.nl. De online campagne, georganiseerd in samenwerking met netwerksite LinkedIn, leverde veel publiciteit op voor Volkswagen –tot in Groot-Brittannië en de Verenigde Staten toe.

De website waar de onlinecampagne om draaide, www.LinkedUit.nl, ging eind april ‘live’. Vervolgens konden LinkedIn-leden elkaar uitdagen en elkaar met hun profielgegevens verslaan, oftewel: in een digitale arena bepalen ‘wie het volst is van zichzelf’. Dit thema was gebaseerd op de slogan van de Volkswagen Passat-introductie: ‘De nieuwe Passat. Nogal vol van zichzelf’. Diegenen met de sterkste profielen maakten tot half juni kans op de hoofdprijs: een Volkswagen Passat. Het was voor het eerst dat Volkswagen LinkedIn inzette voor een dergelijke campagne.

Website van de dag
In de actieperiode werd de LinkedUit-site in totaal bijna 150.000 keer bezocht. Het aantal gespeelde en bekeken battles was 27.900 en 37.700. De campagne heeft Volkswagen veel ‘free publicity’ opgeleverd: in vrijwel elk bekend auto- en reclamevakblad is geschreven over de ludieke actie. Op internet was de campagne ‘talk of the town’; er is ontelbare keren over geblogd en geschreven op Twitter en Facebook. Ook besteedde Mashable.com, een Amerikaans weblog met meer dan twee miljoen volgers, op zijn homepage aandacht aan de campagne. De LinkedUit-website werd door de FWA, Favourite Website Awards, op 16 juni uitgeroepen tot ‘Website van de Dag’. Een mooi compliment van de toonaangevende Engelse site.

‘Nogal vol van zichzelf’
De gehele site LinkedUit.nl borduurde voort op het introductiethema ‘Nogal vol van zichzelf’ van de nieuwe Passat, een auto vol comfortabele en innovatieve technieken. Op de site kregen de deelnemers uitgebreid de mogelijkheid nader kennis te maken met de Passat. LinkedIn was nauw betrokken bij de totstandkoming ervan en besteedde daarom op de eigen homepage ook veel aandacht aan www.LinkedUit.nl. De campagne van Volkswagen werd bovendien gecommuniceerd via banners op andere sites en door middel van radiocommercials.

Interesse?

Occasions Alle occasions

Volkswagen Golf

Variant 1.4TSI 122PK DSG-7 Highline **Full Option**

€ 22.900,-

Volkswagen Transporter

2.0 TDI 140PK GB L2H1 COMFORTPAKKET!!!

€ 22.900,-

Skoda Alle acties

De Skoda Octavia Tour Businessline: nu extra compleet en met 3.250 euro voordeel

Octavia Tour Businessline

Nu € 3.250 voordeel

Actie!

De Skoda Octavia Tour Businessline: nu extra compleet en met 3.250 euro voordeel

Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief

16/05/2012Aangepaste openingstijden vrijdag 18 meiLees verder
11/05/2012Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012Lees verder
11/05/2012SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper!Lees verder
10/05/2012Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruikLees verder
08/05/2012Volkswagen bouwt Amarok in HannoverLees verder
08/05/2012Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-FrancorchampsLees verder
04/05/2012Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen!Lees verder
03/05/2012Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3!Lees verder
25/04/2012`Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieprojectLees verder
25/04/2012SEAT start markt-offensief in ChinaLees verder