Skoda 4x4 AllDrive actie: rijke uitrusting, 3.500 euro voordeel
Ben jij een avontuurlijke rijder? Of houdt je van controle? De winter komt eraan, en permanente vierwielaandrijving is dan ideaal. Daarom levert ŠKODA nu - tijdelijk - de Octavia Combi, Yeti, Superb Hatchback en Superb Combi met permanente vierwielaandrijving als extra aantrekkelijke 4x4 AllDrive. Deze gelimiteerde oplage heeft bovenop de al royale standaarduitrusting van de Ambition 4x4 nu ook veel extra’s. Het allermooiste is: in de prijs is slechts een klein deel verwerkt! Het voordeel bedraagt maar liefst € 3.500,-.
Het unieke van permanente vierwielaandrijving? Je hebt er het héle jaar voordeel van. Niet alleen in winterse omstandigheden, maar ook op natte wegen of een traject met vochtige bladeren of modder. Zelfs op een droge ondergrond is deze aandrijfvorm nuttig, omdat je auto meer aankan en dus veiliger rijdt.
Gunstige actievoorwaarden, beperkte oplage
Toveren de extra rijke uitrusting van deze 4x4 Alldrive-modellen (klik hier voor de actie) en het klantvoordeel al een glimlach op je gezicht? Wacht tot je de actievoorwaarden hoort. De AllDrive-actie geldt namelijk voor auto’s die tussen 1 oktober en 31 december 2011 zijn besteld, maar de tenaamstelling mag tot en met 31 maart 2012 plaatsvinden. De enige beperking die wij kunnen bedenken: deze 4 bijzondere uitvoeringen zijn in gelimiteerde oplage leverbaar.
Onze verkoopadviseurs vertellen graag meer over deze actiemodellen. Een brochure aanvragen is uiteraard ook mogelijk, of een proefrit, zodat de sensatie van 4x4 AllDrive echt te voelen is! Bel voor meer informatie of contact met 074 255 41 41 of klik op onderstaande button om via het contactformulier te reageren.
Interesse?
VW Bedrijfswagens
Nieuwsarchief Volledig nieuwsarchief
| 16/05/2012 | Aangepaste openingstijden vrijdag 18 mei | Lees verder |
| 11/05/2012 | Recordresultaat voor Audi in eerste kwartaal 2012 | Lees verder |
| 11/05/2012 | SEAT Altea, Ibiza en Leon nergens goedkoper! | Lees verder |
| 10/05/2012 | Amsterdam Airport Schiphol neemt Audi A6 hybrid in gebruik | Lees verder |
| 08/05/2012 | Volkswagen bouwt Amarok in Hannover | Lees verder |
| 08/05/2012 | Viervoudige overwinning voor Audi bij premiere in Spa-Francorchamps | Lees verder |
| 04/05/2012 | Volkswagen Golf GTI Cabrio per direct bij Huiskes Kokkeler te bestellen! | Lees verder |
| 03/05/2012 | Exclusieve preview van de nieuwe Audi A3! | Lees verder |
| 25/04/2012 | `Bulli-werkplaats` voltooit eerste restauratieproject | Lees verder |
| 25/04/2012 | SEAT start markt-offensief in China | Lees verder |
