Ontdek de kracht van een plug-in hybride
Ontdek de kracht van een plug-in hybride
Tijdelijke Zomer-Deals
Škoda Elroq tijdelijk vanaf € 499 p/m
Eenvoudig een afspraak maken voor schadeherstel
Shortlease tot 12 maanden - Zakelijk & Particulier
Werken bij Huiskes-Kokkeler
Tijdens onze Frisse Start Deals stap je extra voordelig in een nieuwe auto voor een vast all-in maandbedrag met Private Lease. Onderhoud, wegenbelasting, APK, verzekering en pechhulp zijn al inbegrepen: je hoeft alleen nog zelf te tanken en/of op te laden. Geen verrassingen, wél een frisse start. Kies een van onze geselecteerde actiemodellen en bepaal je looptijd. De rest regelen wij voor je.
Kom langs in een van onze showrooms of pak direct je voordeel online. Onze verkoopadviseurs helpen je graag verder met je volgende stap.
Kies je Frisse Start Deal.
SEAT Ibiza
Nu vanaf € 299 p/m
✓ Koplampverlichting Full LED
✓ Virtual Cockpit
✓ Cruise Control
✓ Parkeersensoren achter
Volkswagen Polo
Nu vanaf € 429 p/m
✓ Travel Assist met Adaptive Cruise Control
✓ Achteruitrijcamera
✓ App-Connect smartphone-integratie
✓ Digital Cockpit
Audi A1
Nu vanaf € 499 p/m
✓ Audi Virtual Cockpit
✓ Audi Smartphone Interface
✓ Full LED-verlichting met dynamische knipperlichten
✓ Parkeerhulp achter
Audi A3
Nu vanaf € 499 p/m
✓ Parkeerassistent met inparkeerhulp
✓ Audi Smartphone Interface met Apple CarPlay
✓ Audi Virtual Cockpit
✓ Sportstoelen
Volkswagen Tiguan
Nu vanaf € 599 p/m
✓ Verwarmde sportstoelen met massagefunctie
✓ Park Assist Plus met achteruitrijcamera
✓ Adaptive Cruise Control
✓ Elektrische achterklep
Met Private Lease rijd je in een nieuwe auto voor een vast all-in maandbedrag. Onderhoud, wegenbelasting, APK, verzekering en pechhulp zijn allemaal inbegrepen, je hoeft alleen nog maar zelf te tanken en/of te laden. Bij Huiskes-Kokkeler is Private Lease helder, vertrouwd en flexibel. Dankzij het Keurmerk Private Lease ben je verzekert van eerlijke voorwaarden en 14 dagen bedenktijd. Je rijdt dus zonder omkijken in een nieuwe auto, want alles word voor je geregeld. Nu met extra voordelige tarieven tijdens onze Frisse Start Deals.
Plan eenvoudig je proefrit en voel zelf hoe jouw Frisse Start Deal rijdt voordat je de knoop doorhakt. Binnen twee minuten geregeld.
Plan je proefrit
Alles wat je wil weten.
Met all-in bedoelen we ook écht all-in: je betaalt alleen de brandstof of het opladen. In de vaste maandelijkse kosten zijn inbegrepen:
» Afschrijving en rente
» Reparatie, onderhoud en banden (winterbanden leverbaar tegen een meerprijs)
» Schadeherstel
» Houderschapsbelasting
» Allrisk autoverzekering, inclusief inzittenden
» Pechhulp en vervangend vervoer binnen 24 uur in heel Europa
» Inclusief BTW en BPM
Bij niet-verhaalbare schades kost het je dus alléén je eigen risico per schadegeval. Eventuele extra’s zoals winterbanden zijn ook leverbaar tegen een meerprijs.
Wanneer je een auto kan leasen hangt af van een aantal factoren. Meer weten? Bekijk dan deze pagina.
Ja, dit is mogelijk! Je krijgt dan de inruilwaarde van je auto op je bankrekening gestort als cashback. De inruilwaarde in mindering brengen op je private lease maandbedrag is niet mogelijk.
Iedereen met een voor het betreffende voertuig in Nederland geldig rijbewijs mag in de auto rijden en is verzekerd. Het voertuig mag ook worden bestuurd door een zeventienjarige met een 2todrive rijbewijs. Hierbij geldt dat de bestuurder tot het 18e jaar onder begeleiding mag rijden. De bijrijder moet in het bezit zijn van een geldig Nederlands rijbewijs. De bestuurder met het 2todrive rijbewijs moet altijd zowel het rijbewijs als de begeleiderspas bij zich hebben.
In de meeste gevallen hoef je geen borg te voldoen. Afhankelijk van het type voertuig en het door ons ingeschatte risico is het echter wel mogelijk dat wij om een borgstelling vragen.
Wij vragen om een kopie van uw rijbewijs, salarisspecificatie en bankafschrift (voorzien van de NAW-gegevens). Deze informatie zal worden gebruikt om het financiële risico in te schatten waarbij wij onder andere gebruik maken van de EDR Credit Services (www.edrcreditservices.nl). Tijdens het offertetraject kan het zijn dat je mogelijk gebeld wordt door de EDR voor het verzamelen van aanvullende informatie.
Ja, bij het sluiten van een leasecontract wordt dit contract geregistreerd bij het Bureau Krediet Registratie in Tiel (BKR). Daarnaast geven wij een betalingsachterstand van 60 dagen door aan BKR. Hiermee willen wij en het BKR voorkomen dat je problemen krijgt door te veel schulden. Bij het afsluiten van het contract wordt 100% van het totaal van de leasetermijnen doorgegeven aan de BKR.
Rekenvoorbeeld:
Stel je leaset via Private Lease een auto voor € 225,- per maand, op basis van 48 maanden / 10.000 kilometer per jaar. Dan wordt het bedrag als volgt berekend: 48 maanden x € 225,- = € 10.800,-. Dit bedrag wordt doorgegeven aan het BKR. Kijk voor meer informatie op www.bkr.nl.
Wij bieden altijd een proefrit aan met de auto die je voor ogen hebt, zodat je zeker weet dat het de juiste keuze is. Niets is vervelender dan een auto die niet rijdt zoals je verwacht, en dat begrijpen we.
** Vanafprijzen o.b.v. 60 maanden en 5.000 kilometer per jaar (occasions o.b.v. 48 maanden en 5.000 kilometer per jaar).
Huiskes-Kokkeler biedt de private leaseproducten aan van Volkswagen Pon Financial Services. Volkswagen Private Lease, SEAT Private Lease, Škoda Private lease. Audi Private Lease, CUPRA Private Lease en XLEasy wordt onder de voorwaarden van het Keurmerk Private Lease aangeboden door Volkswagen Pon Financial Services, handelsnaam van Volkswagen Pon Financial Services B.V., ingeschreven in het Handelsregister onder nummer 20073305.
Vanaf tarieven zijn o.b.v. private lease inclusief btw, bij 60 maanden, 5.000 km per jaar (occasions o.b.v. 48 maanden en 5.000 km/jaar), € 500 eigen risico en regio Utrecht. Tarieven kunnen per regio afwijken in verband met provinciale opcenten. Brandstof is niet inbegrepen. In het geval er meer kilometers worden gereden wordt er een max. meerkilometerprijs van € 0,25 in rekening gebracht.
Na jaar 1 bedraagt de tussentijdse opzegvergoeding maximaal 40% van de resterende leasetermijnen. Afbeelding kan afwijken van de werkelijkheid. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. De korting op de motorrijtuigenbelasting voor elektrische auto’s wordt in 2029 verder afgebouwd naar 25% en in 2030 komt de korting volledig te vervallen; hierdoor kan het termijnbedrag stijgen gedurende de looptijd van uw leasecontract.
Algemene voorwaarden Keurmerk Private Lease
U maakt gebruik van een verouderde browser (Internet Explorer). Met deze browser kunt u onze website helaas niet meer (goed) gebruiken. De opvolger van deze browser is Microsoft Edge.
Alternatieve en meest gebruikte browsers zijn: